Telefonszám

+36 20 542 2254

ESEMÉNYNAPTÁR

<< Szeptember 2021 >>
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
  
2
4
5
7
9
11
12
14
16
18
19
21
23
25
26
28
30
   

Galéria

Kérjük tekintse meg kép- és videógalériánkat

HIRDETÉS

Férfi 200 méter – Időfutam          
               
        15:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Szabó Bence 2004 DSC-SI   23.44  
2.   Kádas Roland 2004 DSC-SI   23.51  
3.   Bozi Dominik 2003 DSC-SI   23.81  
4.   Papp Péter 2001 DSC-SI   24.39  
5.   Gyönyörű Gergely 2006 DSC-SI   24.83  
6.   Olah Robert 2006 Oradea (ROM)   24.98  
7.   Szimicsku Máté 2005 DSC-SI   25.00  
8.   Zsíros Zsolt 2004 DSC-SI   26.28  
          Befejezési idő:  15:32
               
Férfi 800 méter – Időfutam          
        15:45 1.nap 2021-06-05  
Hely Rajtsz. Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1. 36 Prasneac Alexandru  2006 Club Sportiv Municipal Dorna (ROM)   1:55.81  
2. 41 Oláh Máté 2003 Dsc-SI   1:56.30  
3. 42 Dávid Viktor 2004 DSC-SI   2:04.99  
4. 40 Deák Szabolcs 2005 DSC-SI   2:05.91  
  43 Bencze Mátyás 1973 BAB SE   DNF  
  44 Bencze Miklós 1978 BAB SE   DNF  
          Befejezési idő: 15:48
               
               
100 méter gát (0.84/8.50) – Időfutam     SERDÜLŐ - U16  
               
        11:50 1.nap 2021-06-05
Hely Rajtszám Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Török K. Tamás 2004 DSC-SI 5 15.12  
2.   Schmict Lilla 2004 DSC-SI 4 16.01  
          Befejezési idő:  11:58
               
Női 200 méter – Időfutam          
               
        15:40 1.nap 2021-06-05
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Dávid Anna 2009 DSC-SI 7 25.48  
2.   Darai Laura Zita 2007 DSC-SI 4 26.36  
3.   Muntean Ana Georgiana 2008 ORADEA (ROM) 6 27.17  
4.   Dobi Beatrix 2003 DSC-SI 5 27.55  
          Befejezési idő: 15:40
               
Női 800 méter – Időfutam          
        16:00 1.nap 2021-06-05
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1. 39 Hudea Alexandra Maria 2006 MEDIAS (ROM) 4 2:16.69  
2. 38 Danciu Andra Daria 2008 ClubSportiv Scolar 5 2:33.90  
3. 37 Janosy Livia Lulia 2008 ORADEA (ROM) 6 3:16.00  
          Befejezési idő: 16:00
               
Leány 80 méter gát (0.76/8.00) – Időfutam   SERDÜLŐ - U16  
               
        11:40 1.nap 2021-06-05
  Hely Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
  1. Szilágyi Zsejke 2007 DSC-SI 4 15.45  
               

 

U12 Fiú 60m (2010-11) Időelőfutam          
               
1. futam     12:00 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Fülöp Máté 2010 BCSAC 2 9.31  
2.   Kézsmárki Gergő 2011 Szolnoki SC-SI 1 9.60  
3.   Molnár Zoltán 2011 NYSC 4 10.01  
4.   Péter Milán  2011 TDAK 3 10.09  
5.   Szabó Máté  2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 7 10.16  
6.   Szigeti Csaba 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 6 10.27  
7.   Csáki Előd 2010 DSC-SI 8 10.29  
8.   Nemes Benjámin 2010 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 5 12.19  
          Befejezési idő:  12:11
               
2. futam     12:03 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Olajos Lajos Sándor 2011 TDAK 2 10.07  
2.   Hegyes Benjamin 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 7 10.49  
3.   Zsóri László  2010 NYSC 8 10.74  
4.   Rézsó Benedek 2011 NYSC 3 10.79  
5.   Lókodi Ármin Attila 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 5 10.82  
6.   Kovács Attila 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 6 11.42  
    Váradi Szabolcs 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 4 DNS  
          Befejezési idő:  12:19
               
U12 Fiú 60m (2010-11) Döntő          
               
        12:55 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Fülöp Máté 2010 BCSAC 4 9.14  
2.   Szabó Máté  2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 7 9.53  
3.   Molnár Zoltán 2011 NYSC 3 9.79  
4.   Olajos Lajos Sándor 2011 TDAK 6 9.96  
5.   Péter Milán  2011 TDAK 2 9.98  
    Szigeti Csaba 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 1 DNS  
    Kézsmárki Gergő 2011 Szolnoki SC-SI 5 DNS  
    Csáki Előd 2010 DSC-SI 8 DNS  
          Befejezési idő: 13:48
               
               
U12 Fiú 300m (2010-11) Döntő          
               
        14:40 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény Futam
1.   Fülöp Máté 2010 BCSAC 3 51.63  
2.   Zajácz Ádám  2010 NYSC 5 53.06  
3.   Szigeti Csaba 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 8 56.51  
4.   Oláh Ármin 2011 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 7 56.96  
5.   Hegyes Benjamin 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 2 57.29  
6.   Zámbó Kevin 2010 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 4 1:01.14  
7.   Lókodi Ármin Attila 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 1 1:03.31  
8.   Kovács Attila 2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 6 1:07.87  
          Befejezési idő: 14:52
               
U12 Fiú 600m (2010-11) Döntő          
               
        13:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény Futam
1.   Bende Zsombor 2011 BCSAC   1:57.39  
2.   Zombor Zalán 2010 Szolnoki SC-SI   2:13.70  
          Befejezési idő: 14:20
               
U12 Fiú 60m gát (2010-2011) [0,68; 11,50-7,00-13,50 ] Időelőfutam      
               
1. futam     10:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Szloboda Zétény 2010 KAC 4 12.41  
2.   Zajácz Ádám 2010 NYSC 6 12.50  
3.   Molnár Zoltán 2011 NYSC 7 13.22  
4.   Sánta László  2011 Békési DAC 5 13.98  
          Befejezési idő: 10:31
               
U12 Fiú 60m gát (2010-2011) [0,68; 11,50-7,00-13,50 ] Döntő      
               
        11:15 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Szloboda Zétény 2010 KAC 5 12.24  
2.   Zajácz Ádám 2010 NYSC 6 12.26  
3.   Molnár Zoltán 2011 NYSC 7 12.66  
4.   Sánta László  2011 Békési DAC 4 12.97  
          Befejezési idő: 11:15
               
U12 Fiú Magasugrás (2010-11) Döntő          
               
        14:15 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Sorrend Eredmény  
1.   Gúti Sándor  2011 Békési DAC 1 1.00  
2.   Oláh Ármin 2011 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 2 1.00  
3.   Zámbó Kevin 2010 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 3 0.90  
          Befejezési idő: 15:00
               
U12 Fiú Távolugrás (2010-11) Döntő          
               
        10:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Sorrend Eredmény  
1.   Zombor Zalán 2010 Szolnoki SC-SI 8 3.90  
2.   Fekete Pál  2010 TDAK 2 3.87  
3.   Olajos Lajos Sándor 2011 TDAK 3 3.84  
4.   Gúti Sándor  2011 Békési DAC 4 3.74  
5.   Péter Milán  2011 TDAK   3.73  
6.   Kézsmárki Gergő 2011 Szolnoki SC-SI 7 3.66  
7.   Szabó Máté  2011 Debreceni Hunyadi János Ált.Isk. 9 3.62  
8.   Csáki Előd 2010 DSC-SI 10 3.60  
9.   Zsóri László 2011 NYSC 6 3.44  
10.   Kósa László  2011 Békési DAC 5 3.33  
11.   Búzás Balázs 2010 DSC-SI 11 3.10  
          Befejezési idő: 11:12
               
U12 Fiú Kislabdahajítás (2010-11) Döntő        
               
        12:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Sorrend Eredmény  
1.   Fekete Pál  2010 TDAK 1 35.02  
2.   Kósa László  2011 Békési DAC 2 33.47  
3.   Szigeti Csaba 2011 Hunyadi János Ált.Isk. 8 32.73  
4.   Kovács Attila 2011 Hunyadi János Ált.Isk. 9 32.09  
5.   Hegyes Benjamin 2011 Hunyadi János Ált.Isk. 10 29.50  
6.   Rézsó Benedek 2011 Szent József Ált. Isk. 3 29.27  
7.   Nemes Benjámin 2010 Szent József Ált. Isk. 5 28.24  
8.   Lókodi Ármin Attila 2011 Hunyadi János Ált.Isk. 7 25.06  
9.   Bacskay Boldozsár 2010 Szent József Ált. Isk. 4 22.94  
          Befejezési idő: 13:02

 

U10 Fiú 60m (2012-13) Időelőfutam          
               
1. futam     12:20 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   László Sándor 2012 NYSC 3 9.66  
2.   Kiss Milán 2012 BCSAC 2 10.15  
3.   Lóczi Botond Balázs 2012 Titán TC 6 10.25  
4.   Iványi Ádám 2013 Titán TC 5 10.44  
5.   Bíró Áron 2012 Szolnoki SC-SI 7 10.83  
6.   Képes Tibor 2013 DSC-SI 8 11.05  
7.   Borbély Szabolcs 2012 NYSC 4 12.41  
          Befejezési idő: 12:33
               
2. futam     12:20 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Stumpf Péter 2012 Szolnoki SC-SI 7 10.14  
2.   Andrékó Zalán  2013 Szolnoki SC-SI 8 10.36  
3.   Iványi Martin 2013 Titán TC 6 10.56  
4.   Balogh Tibor 2012 NYSC 4 10.67  
5.   Tóth Dominik Bence 2012 NYSC 2 10.79  
6.   Pribojszki Áron 2013 Békési DAC 1 11.48  
7.   Pásztor Sándor 2012 NYSC 3 11.59  
8.   Váradi Szabolcs 2012 Szent József Ált. Isk., 5 12.00  
          Befejezési idő: 12:36
               
U10 Fiú 60m (2012-13) Döntő          
               
        13:05 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   László Sándor 2012 NYSC   9.59  
2.   Stumpf Péter 2012 Szolnoki SC-SI   9.78  
3.   Kiss Milán 2012 BCSAC   9.91  
4.   Andrékó Zalán  2013 Szolnoki SC-SI   10.06  
5.   Lóczi Botond Balázs 2012 Titán TC   10.12  
6.   Iványi Martin 2013 Titán TC   10.27  
7.   Iványi Ádám 2013 Titán TC   10.37  
8.   Balogh Tibor 2012 NYSC   11.42  
          Befejezési idő: 13:48
               
               
U10 Fiú 300m (2012-13) Időfutam          
               
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény Futam
1.   Kiss Milán 2012 BCSAC 3 56.35 1
2.   Iványi Martin 2013 Titán TC 8 58.55 1
3.   Nagy Máté 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 4 1:00.69 1
4.   Iványi Ádám 2013 Titán TC 7 1:01.29 1
5.   Ulvezki Botond 2013 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 5 1:01.47 2
6.   Lóczi Botond Balázs 2012 Titán TC 3 1:01.96 2
7.   Varga Kristóf 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 4 1:07.46 2
8.   Szőke- Lovas Benedek 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 6 1:11.19 2
    Hőgye Zsombor 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll.   DNS 2
               
1. futam     14:50 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Kiss Milán 2012 BCSAC 3 56.35  
2.   Iványi Martin 2013 Titán TC 8 58.55  
3.   Nagy Máté 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 4 1:00.69  
4.   Iványi Ádám 2013 Titán TC 7 1:01.29  
5.   Szőke- Lovas Benedek 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 6 1:11.19  
          Befejezési idő: 15:05
               
2. futam     14:53 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Ulvezki Botond 2013 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 5 1:01.47  
2.   Lóczi Botond Balázs 2012 Titán TC 3 1:01.96  
3.   Varga Kristóf 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 4 1:07.46  
    Hőgye Zsombor 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll. 6 DNS  
          Befejezési idő: 15:08
               
               
U10 Fiú 600m (20012-13) Döntő          
               
        13:50 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Gajdos Zsolt 2012 Szent József Ált. Isk., Gimn., Tech. és Koll.   2:08.68  
2.   Pásztor Sándor 2012 NYSC   2:16.04  
3.   Képes Tibor 2013 DSC-SI   2:19.36  
4.   Andrékó Zalán  2013 Szolnoki SC-SI   2:24.26  
5.   Bíró Áron  2012 Szolnoki SC-SI   2:24.60  
6.   Stumpf Péter 2012 Szolnoki SC-SI   2:33.33  
7.   Szőke Szilárd       2012 NYSC   2:45.20  
          Befejezési idő: 14:31
               
U10 Fiú 60m gát (2012-2013) [0,60; 11,00-6,50-16,50 ] Időelőfutam      
               
        10:50 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   László Sándor 2012 NYSC 6 12.22  
2.   Hársfalvi Áron 2012 NYSC 4 13.35  
3.   Tóth Dominik Bence 2012 NYSC 7 13.97  
4.   Rácz Balázs 2012 Békési DAC 5 14.10  
5.   Borbély Szabolcs 2012 NYSC 8 16.16  
          Befejezési idő: 10:50
               
U10 Fiú 60m gát (2012-2013) [0,60; 11,00-6,50-16,50 ] Döntő      
               
        11:25 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   László Sándor 2012 NYSC 6 12.08  
2.   Hársfalvi Áron 2012 NYSC 5 13.06  
3.   Tóth Dominik Bence 2012 NYSC 7 13.83  
4.   Rácz Balázs 2012 Békési DAC 4 13.96  
5.   Borbély Szabolcs 2012 NYSC 8 15.97  
          Befejezési idő: 11:25
               
               
U10 Fiú Távolugrás (2012-13) Döntő          
               
        14:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Sorrend Eredmény  
1.   Hársfalvi Áron       2012 NYSC 1 3.62  
2.   Varga Kristóf 2012 Szent József Ált. Isk. 4 2.93  
3.   Nagy Máté 2012 Szent József Ált. Isk. 2 2.78  
4.   Ulveczki Botond 2013 Szent József Ált. Isk. 3 2.75  
          Befejezési idő: 14:41
               
               
U10 Fiú Kislabdahajítás (2012-13) Döntő        
        11:30 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Sorrend Eredmény  
1.   Balogh Tibor 2012 NYSC 4 24.58  
2.   Szőke Szilárd       2012 NYSC 3 23.10  
3.   Pribojszki Áron 2013 Békési DAC 2 21.14  
4.   Rácz Balázs 2012 Békési DAC 1 19.90  
          Befejezési idő: 11:43
               

 

U8 Fiú 60m (2014-15) Időelőfutam          
               
        12:40 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Takács Barnabás 2014 Jogging Plus SE 2 10.88  
2.   Pásztori Dominik 2015 BCSAC 4 11.01  
3.   Bende Máté 2014 BCSAC 3 11.02  
4.   Homoki Ádám 2014 Szolnok 1 11.35  
5.   Kövesligeti Zsombor 2014 Debrecen 5 11.36  
6.   Sajtos Marcell 2014 NYSC 6 11.51  
7.   Darai Benedek  2014 DSC-SI 7 11.75  
    Bánfi Bálint 2014 Titán TC 8 DNS  
          Befejezési idő: 12:55
               
U8 Fiú 60m (2014-15) Döntő          
        13:15 1.nap 2021-06-05  
Hely   Atléta Sz.év Nevező Pálya Eredmény  
1.   Takács Barnabás 2014 Jogging Plus SE 2 10.70  
2.   Pásztori Dominik 2015 BCSAC 4 10.74  
3.   Bende Máté 2014 BCSAC 3 10.77  
4.   Homoki Ádám 2014 Szolnok 1 11.61  
5.   Sajtos Marcell 2014 NYSC 6 12.44