Telefonszám

+36 20 542 2254

ESEMÉNYNAPTÁR

<< Június 2024 >>
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
     
1
2
8
9
15
16
22
23
29
30

Galéria

Kérjük tekintse meg kép- és videógalériánkat

HIRDETÉS

HAJDÚ TEKE KUPA 2023

 

2023. augusztus 12-13. szombat-vasárnap került megrendezésre idén a Hajdú Teke Kupa Debrecen, Oláh Gábor utca 5. szám alatt a Rigó Dezső Tekecsarnokban.

 

Nagy volt az érdeklődés annak ellenére, hogy az ország más városaiban is zajlottak ebben az időben versenyek.

 

Neveztek igazolt és amatőr csapatok valamint egyéni versenyzők Nyíregyházáról, Szolnokról, Törökszentmiklósról, Szegedről, Kecskemétről, Paksról, Gyöngyösről, Tatáról, Mezőtúrról, Egerből, Budapestről, Debrecenből.

 

A helyi tekéseknek edzési lehetőség volt a Tekepályán 08. 07. hétfőn és 08. 09. szerdán 16:00 - 18:30 óra között.

 

 

Szombaton 09:00 órától 19:00 óráig versenyeztek a játékosok, vasárnap 09:00 órától 16:00 óráig, majd eredményhirdetés következett.

 

A technika rendben működött, de akadtak váratlan, megoldásra váró fordulatok.

Szombaton lekéste a buszt az egyik játékos, kocsival kellett értemenni, ezért módosításra szorult a pályára lépés időpontja.

A helyi tekések rugalmasságának köszönhetően sikerült megoldani Oláh Sándor sporttárs jóvoltából.

Vasárnap reggel bicegve érkezett a pályára az egyik versenyző az előző napi balesete miatt.

Hajdúnánásról autózott a csapat segítségére a helyzetet megmenteni egy sporttársnő.

Ez úton is köszönjük Kissné Mulicz Mária gyors, rugalmas önzetlenségét és kifogástalan szereplését.

 

Az amatőr versenyzők precízsége vitathatatlan, ám egyes igazolt versenyzők viselkedése, hozzáállása javítandó.

 

Az edzők nagy örömére kiemelkedő eredmények is akadtak.

 

Minden versenyen induló csapatról, játékosról fénykép készült, amit a verseny után megkapott.

 

Izgatottan várják az eredményeket a versenyzők, akik lemaradtak az eredményhirdetésről, elektronikus úton megkapják és a kupák, érmek is hamarosan azon nyertesek kezében landolnak, akik távol voltak vasárnap délután a verseny helyszínétől.

EREDMÉNYEK

Női egyéni /amatőr

1. Fejér Ágota / Barátság 21                               516 fa

2.Török Erzsébet /Bagi Metál Kecskemét           512 fa

3. Tóth Bagi Zsuzsanna /Bagi Metál Kecskemét 510 fa

4. Marsi Margit CLAAS HUNGÁRIA SE               503 fa

5. Hercné Tokai Andrea / DRSE I.                        498 fa

6. Csépe Adrien / Vezér Tekergők                        485 fa

 

Férfi egyéni / amatőr

1. Scheibli Zoltán  / MVM Elektromos SE Szeged  556 fa

2. Holp József A / NYUGI Törökszentmiklós          555 fa

3. Busa Endre / MVM Elektromos SE Szeged       548 fa

4. Kis Pál Jenő / Vezér Tekergők                            533 fa

5. Törő László / PRIMA SE                                     529 fa

6. Hercz Sándor / PRIMA SE                                  525 fa

 

Férfi egyéni / Igazolt

1. Molnár Dávid / Nyíregyháza                   590 fa

2. ifj Szojka Miklós Nyír TK                         547 fa

3. Hacker Dezső Nyír TK                             540 fa

4. Bíró József Szolnoki Volánbusz               539 fa

5. Tóth Bagi József Bagi Metál Kecskemét  536 fa

6. Bíró Ervin PRIMA SE                               533 fa

Női csapat

1. Tata      1780 fa

2. DRSE I. 1721 fa

3. DRSE II.1397 fa2126 fa

Férfi amatőr csapat

1. MVM Elektromos SE Szeged     2126 fa

2. CLAAS HUNGARIA SE              2037 fa

3. Debrecen                                    2000 fa

4. Vezér Tekergők                           1996 fa

5. Nyugi Törökszentmiklós              1976 fa

6. Paks                                            1959 fa

Férfi csapat igazolt

1. NYÍR TK             2118 fa

2. Bagi Metál           2089 fa

3. PRIMA SE  i.       2079 fa

4. PRIMA SE II.       2012 fa

5. Barátság 21        1990 fa

6. Mezőtúr AFC      1929 fa

Vegyespáros igazolt

1. Fejér Ágota / Molnár Dávid  Barátság 21                                       1106 fa

2. Tóth Bagi Zsuzsanna / Tóth Bagi József  Bagi Metál Kecskemét  1046 fa

3. Török Erzsébet / Kállai Zoltán  Bagi Metál Kecskemét                    1043 fa

Vegyespáros amatőr

1. Herczné Tokai Andrea / Hercz Sándor DRSE I./ PRIMA SE I:  1023 fa

2. Marsi Margit / Sinka Lajos  CLAAS SE Törökszentmiklós     1016 fa

3. Kemény Sándor / Kissné MUlicz Mária  TEVA/DRSE            1004 fa

4. Csépe Adrien / Szepesi András  Vezér Tekergők                    991 fa

5. Balogh Mária / Soós Béla  VILLJAV / MVM Elektromos SE     980 fa

6. Berkes Zsuzsa / Berkes Ferenc  Paks                                     964 fa

 

Kellemesen simogatta a szervezők lelkét a távozó tekések köszönése, miszerint jönnek jövőre is.