28

Galéria

Kérjük tekintse meg kép- és videógalériánkat

HAJDÚ TEKE KUPA 2023

2023. augusztus 12-13. szombat-vasárnap került megrendezésre idén a Hajdú Teke Kupa Debrecen, Oláh Gábor utca 5. szám alatt a Rigó Dezső Tekecsarnokban.

Nagy volt az érdeklődés annak ellenére, hogy az ország más városaiban is zajlottak ebben az időben versenyek.

Neveztek igazolt és amatőr csapatok valamint egyéni versenyzők Nyíregyházáról, Szolnokról, Törökszentmiklósról, Szegedről, Kecskemétről, Paksról, Gyöngyösről, Tatáról, Mezőtúrról, Egerből, Budapestről, Debrecenből.

A helyi tekéseknek edzési lehetőség volt a Tekepályán 08. 07. hétfőn és 08. 09. szerdán 16:00 - 18:30 óra között.

Szombaton 09:00 órától 19:00 óráig versenyeztek a játékosok, vasárnap 09:00 órától 16:00 óráig, majd eredményhirdetés következett.

A technika rendben működött, de akadtak váratlan, megoldásra váró fordulatok.

Szombaton lekéste a buszt az egyik játékos, kocsival kellett értemenni, ezért módosításra szorult a pályára lépés időpontja.

A helyi tekések rugalmasságának köszönhetően sikerült megoldani Oláh Sándor sporttárs jóvoltából.

Vasárnap reggel bicegve érkezett a pályára az egyik versenyző az előző napi balesete miatt.

Hajdúnánásról autózott a csapat segítségére a helyzetet megmenteni egy sporttársnő.

Ez úton is köszönjük Kissné Mulicz Mária gyors, rugalmas önzetlenségét és kifogástalan szereplését.

Az amatőr versenyzők precízsége vitathatatlan, ám egyes igazolt versenyzők viselkedése, hozzáállása javítandó.

Az edzők nagy örömére kiemelkedő eredmények is akadtak.

Minden versenyen induló csapatról, játékosról fénykép készült, amit a verseny után megkapott.

Izgatottan várják az eredményeket a versenyzők, akik lemaradtak az eredményhirdetésről, elektronikus úton megkapják és a kupák, érmek is hamarosan azon nyertesek kezében landolnak, akik távol voltak vasárnap délután a verseny helyszínétől.